تو اگر حرف نزنی می گن گنگی ؟

فیلم ترمیتانور رو دیدین؟ یادتونه جناب آرنولد به تقلید از بابا آدم لخت و پتی اومد رو زمین؟ یادتونه رفت تو یک باشگاه بیلیارد و با چشماش سایز چند نفر رو اسکن کرد تا یکی اندازه ی خودش پیدا شد؟ یادتونه چه جوری سریع سایز طرف رو با اندازه های ددقیق میلی متری چک می کرد؟

.

چرا من به هر کسی که می رسم بعد از سلام و قبل از حالت چه طوره مدل ترمیتانور من رو اسکن می کنه و می گه " ماشاالله تپل شدی هااااااااا؟!؟!؟!؟ " حالا هیچ کدومشون نمی بینن که ابروهام مثل پاچه ی بز شده اقلن بگن واااااا چرا ابروهاتر بر نداشتی ؟

هر کدوم هم یک راهکار ارائه می دن. یکی شون که من رو تو خونه ی مادر شوهرم دیده بود و این اسکن رو انجام داده بود ترد میل مادر شوهرم رو نشون داد و گفت خب چرا از این استفاده نمی کنی !!!! تعجب تصور کنین که من هر روز با لباس ورزشی و یک حوله رو دوشم و آی پاد در گوشم برم خونه ی مادر شوهر و برم رو ترد میل و برگردم خونه.

.

*** یک هفته است رژیم گرفتم سخخخخت. لاغر هم شدم ولی نمی گم چقدر  نیشخند

.

.

.

/ 17 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلپونه

شکر خدا من اگه ببینمت از چیزا نمی تونم بهت بگم چون اصلن نمی فهمم کی لاغر شده یا چاق شده.[خنثی]

ممول

بی خیال بابا هر کی گفت چه چاق شدی بگو آخه این جوری خوشگل ترم و شوهرم بیشتر دوست داره [نیشخند]

گلپر

چه اشکال داره جانم؟‌به هوای ترد میل یه احوالی هم از مادرشوهر جان می پرسی[نیشخند]

گلپر

برای لاغر شدن سریع عم به خودت فشار نیار...نم نمک رژیم بگیر

دختر بیچاره

تپل بشی خوبه خیلی خوبه چاقالو بده[نیشخند] بعدشم ا یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ول به شوهر لیلیان که عجب جوابی داده کاش همسری منم بلد بود اینجوری جواب بده اونوقت دیگه من اینقد حرص نمیخوردم[افسوس]

رها-ستایش

پس زدی تو خط رجیم [نیشخند]

فریبا

سلام من اولین باره به وبت سر می زنم که با چاقی و لاغر شدن روبه رو شدم راستی چرا بقیه اینقد واسشون مهمه که طرف مقابلشونه چاقه یا لاغر؟ مخصوصا اگه خودش لاغر باشه گاهی من حس میکنم از بد جنسیشونه چون واسه خودم هم پیش اومده و واسه خاطر حرفش یه شب تا صیح من واسه لاغر شدنم نقشه ریختم و عصابانی بودم باز به وبت سر میزنم

گلپونه

ببینیم و تعریف کنیم (تند تند قرار گذاشتن و میگم[چشمک])

فریبا

سلام تازه واردا رو راه نمیدی؟

سعید

زیبا بود. شاد باشی خانم کتایون.[گل]