سیستم یک پارچه

ملی / ملت / تجارت / سپه / رفاه کارگران / کشاورزی / صادرات و اخیرن هم شهر دو.ل.تیاشن .

پارسیان / پاسارگاد /  سینا / سرمایه / آریا / انصار/ اقتصاد نوین / کارآفرین / تات / دی / سامان / توسعه اقنصادی و ....... غیر دو.ل.تی یا س.پ.ا.هیاشن.

تازه موسسه های مالی اعتباری رو فاکتور گرفتم.

به این می گن توسعه ی اقتصادی هاااااا !!!!! یه مملکت با اقتصاد داغون و صد تا بانک رنگ وارنگ.

.

می خواهید پول بریزید به حسال یک شرکت در بانک پارسیان. شماره می گیرید و  از یک خانوم که سمتش معلوم نیست و یک میز در قسمت مشتریان دارد می پرسید که امکانش هست که از کارت بانک ملی به حساب مزبور واریز کنم. ایشون یک فرم به دستتون می ده و باجه ای رو نشون می ده که بهش مراجعه کنین. نوبتتون که می رسه کارمند بانک می گه خانوم این که شماره حسابه.... شما باید به من شماره کارت بدی تا من کارت به کارت کنم. شما می گین که شماره کارت ازشون ندارم ولی حساب این شرکت در بانک شماست می تونین شماره کارتش رو در سیستم پیدا کنین که کارمند بانک می گه خیر امکانش نیست.

شما با هزار دردسر زنگ می زنین به شرکت مزبور و شماره کارتشون رو می خواهین که بهتون می گن چون حساب شرکتی است شماره کارت نداره .

از بانک خارج می شین و درود می فرستین به این سیستم یک پارچه بانکداری. مبلغ رو نمی تونین از دستگاه خود پرداز بگیرین چون زیاده. یک چک بانک تجارت در دست دارین پس پرسون پرسون می رسین به  یک شعبه بانک تجارت و بعد از کلی تو صف موندن چک رو نقد می کنین و دویاره به یک شعبه بانک پارسیان مراجعه می کنین و پول رو واریز می کنین. این پروسه سه ساعت طول می کشه و شما بشکن زنان و پای کوبان در حالی که بر پدر و مادر بنیانگذار سیستم یک پارچه درود و رحمت می فرستید که این شب عیدی چقدر کارتون رو راحت کرده از بانک خارج می شین.

.

.

/ 4 نظر / 8 بازدید
کیان

جهاد اقتصادی یعنی همین! راستی سرماخوردگی برطرف شد؟!

تندک

سیستم بانکی کشور حدود شش ماهه که به سیستمی مجهز شده که متاسفانه حتی خیلی از پرسنل بانکها هم نمیدونن از طریف ساتنا مشکلت شما حل میشده. علتش هم اینه که آموزش و تحقیق در کشور ما تقریبن اصلن انجام نمیشه نه اطلاعات پزشکها به روزه نه کارمند بانک نه مهندسا نه ..... در سیستم ساتنا با استفاده از شماره شبا که مخلوطی از شماره و حساب و یه سری اعداد و ارقام دیگه است (جمعن 24 رقمه) شما می تونید از هر بانکی به هر بانک دیگه ای پول رو واریز کنید از حساب ملی به پارسیان از اقتصاد نوین به تجارت و .... شما می تونستید تو همون شعبه ای که چک رو نقد کردین از طریق ساتنا واریز به حساب پارسیان کنید

رها-ستایش

به به خانم خانمها[نیشخند]

تندک

حتی اگر هممیدونن به خودشون یه تکون نمیدن مشکل مشتری رو حل کنن تو اینمملکت چیش درست انجام میشه که این باشه؟[خنثی]