عاشقانه

یعنی من می میرم برای خانم هایی که صبح ها تا یازده می خوابند و شوهرشون از سر کار زنگ می زنه و بیدارشون می کنه .

بازم می میرم برای همون خانم ها که همراه شوهراشون شب ها ساعت ده - ده و نیم می خوابن چون شوهر بدبخت خسته هست و اون خانم ها حوصله شون سر می ره اگر بیدار بمونن.

الانم دارم برای خودم لاو می ترکونم که ساعت هفت بیدار می شم و صبحانه رو روبه راه می کنم و تا پنج بعد از ظهر سر کارم و وقتی می رسم خونه شیفت دوم رو در آشپزخانه تحویل می گیرم و زودتر از دوازده محاله بخوابم ( مهمانی دادن ها و رفتن های همون یک جمعه ای که دارم فراموش نشه ).

.

پ.ن.١. از حق نگذریم هر روز هم آشپزی نمی کنم .... ولی استراحت هم نمی کنم.

پ.ن.٢. باورتون می شه که من امروز ناهار باقلا قاتق خورده باشم با سیر ترشی فراوان؟ خوردم ها..... شوخی نکردم .....جاتون خالی ( خدا نگه داره مسافرهایی که از ایران میان و بقالی های ایرانی اینجا رو ).

 

 

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کتایون

12 که خیلی خوبه.[گریه] نوش جونت[لبخند]

ایرن

ای بابا. گیریم زن حامله از این ورا رد شه! این چه طرز برخورده؟؟

گلپونه

هر روز ساعت 6 از خواب بیدار میشم 6:15 تو حمومم ساعت 7 از خونه میام بیرون تا 5/5 بعد از ظهر سر کارم تقریبن 6 خونه ام و بی برو برگرد تا 8 تو آشپزخونم!! بعد از شام تا 9 دو باره تو آشپزخو نه ام ساعت 9 تا یکربع به ده فیلم میبینم (معمولن ویکتوریا![زبان]) و حتمن ساعت ده میخوابم امکان نداره ده و یک دقیقه بیدار باشم. این بود انشای من در مورد روزهای هفته به جز جمعه ها!

حکایه

وقتی زنها می تونند با خیال آسوده تا 11 صبح بخوابند بازم می گن مردها اله هستند بله!!!

گلپونه

حتی وقتی برامون مهمون میاد تا 5/9 همه جمع میکنن میرن که ما 10 بخوابیم

ممول

من با هیچ چی اینجا کار ندارم جز کامنت ایرن [تعجب] مثل بچه آدم بگو بیاد بگه خبریه آیا ؟[نیشخند] نه جدی ولی منم که دیگه همه در جریان سرویس شدن های هر روزه ام هستند دیگه [ناراحت]

لیلیان

پس آخه من چی بگم که دوشیفت میام سرکار( به خاطر قوانین اینجا) تازه مهمونی هم اینجا از ساعت 11 به بعده. که صبح یک جنازه متحرک به سرکار میرود. چون دیدگاه مدیران اینجا این است که هرکسی آمده برای کار آمده (عجب شعری شدا)[نیشخند] خواستم بگم با همه وجود میفهممت[گل]