اگر ما شانس داشتیم.......

.

یک ماه و نیم پیش یکی از این شرکت های تبلیغاتی ( لعن الله علیهم ) بهم زنگ زدن و طرف یک ساعت منو ارشاد کرد که اگر لینک سایت شما رو بذاریم تو سایتمون در یک ماه ده هزار بازدید کننده دارین و این یعنی اینکه دستکم طرف پانزده ثانیه سایت شما رو می بینه و تاثیرش از پیک برتر و پیک ....... دیگه بیشتره. نکنه یه وقت تراکت بدین هااااااا .... پاشین بیایین با ما قرارداد ببندین و ال و بل....

ما هم کلی با جناب همسر کلنجار رفتیم که این مدل تبلیغ رو امتحان کنیم. طرف حق داره. الان عصر اطلاعات و اینترنته و .......

خلاصه..... طرف با پای خودش اومدو قرارداد رو نوشتیم و پول رو دادیم. سه چهار روزمون صرف تایید طراحی نهایی شد و تبلیغ ما رفت تو اون سایت کذایی.

آقا و خانمی که شما باشین ما بشکن زنان و شادی کنان و خوشحال از اینکه آمار سایتمون داره بالا می ره ..... که ناغافلی از شرکت مربوطه تماس گرفتن که آقای فلانی از ما سرقت اطلاعاتی کرده و ما جبران خسارت می کنیم. من متوجه نشدم که چه بلایی به سرمون اومده. وقتی رسیدم خونه و چک کردم دیدم که جناب آقای کارشناس دزد علاوه بر سایت رسمی شرکت تبلیغاتی  ، سایت کوچول موچول ما رو هم پوکونده. منم الان یه هفته است هی مکاتبه و مکالمه می کنم تا سایتمون رو زنده کنم نمی شه که نمی شه.

دلمون خوشه که تولید می کنیم. داریم به مملکت خدمت می کنیم. به جای اینکه بذاریم بریم نشستیم سرجامون و تلاش می کنیم جا بندازیم که بابا اینجا هم می شه درست و سالم کار کرد. 

حالا شماها تو این شب عزیز ولنتاین دعا کنین اقلن سایتمون دوباره بالا بیاد. اونا که پول پس بده نیستن...............

.

.

 

/ 4 نظر / 22 بازدید
گلدونه

ووواي حالا كي و چطور قراره جبران خسارت كنن؟ بازم خوبه طلب خسارت نكرده ان!

گلستانه

ای خدا آدم میمونه چی بگه

مسافر

میگم شرمنده من دعای شب ولنتاین رو یادم نبود چی بود وقت ش گذشت. میشه دعای امروز رو بگی برات بخونم بلکن سایتتون اومد بالا:)