همین جوری ها

- دیروز پسر جوانی رو دیدم که راننده ی ماشین جمع آوری زباله بود ( از این ماشین هایی که زباله های خشک رو جمع می کنند ). خیلی مرتب و تمیز بود و هدفن ام پی تری پلیرش هم تو گوشش بود این نشون می ده که این جوون هم با موسیقی آشناست و هم به کامپیوتر دسترسی داره. انقدر ازش خوشم اومد که گردنم رو صد و هشتاد درجه چرخوندم و تا جایی که می تونستم نگاهش کردم.

.

- کسی می دونه که چرا این آقایونی که شلوار پارچه ای تنگ و براق می پوشند چرا حتمن توی تمام جیب هاش رو پر می کنن؟ کیف از عقب و پول خرد و موبایل از جلو ..... به نحوی که زیپ شلوار به داد و فغان می افته..... تازه معمولن هم نوک کفششون داره مناجات می کنه آخ.

.

- دیروز با دوستانم ناهار رفتیم یک کافه توی خیابون وصال. شاید بعضی هاتون کافه ی دنج رو بشناسین. این کافه کارهای جالبی می کنه. مثلن یک متن روی تخته سیاه دم در می نویسه که خوندنش سخته و اگر بخونینش می تونین برین تو و جایزه بگیرین. دیروز هم ده درصد تخفیف می داد در صورتیکه سرویس و غذا رو خودتون می آوردین سر میز و خودتون هم میز رو جمع و تمیز می کردین و بدین سان من برای همه تخفیف گرفتم چشمک.

.

- متنفرم از رانندگانی که تا یک آمبولانس یا ماشین آنش نشانی می بینن می چسبونن پشتش و تو ترافیک برای خودشون راه باز می کنن. بیشترشون هم تاکسی هستند.

.

- باز باید برم عروسی و شاکیم...... کی بود می خواست به جای من بره. ( آخه عروسی ای که داماد رو سه ساله در هر جمع کوچک خانوادگی می بینین مزه ای داره؟.... کی بود گفت فناتیک ؟!؟!؟!؟ )

.

- از اینکه دیروز راه افتادم تو انقلاب و خاک کتاب فروشی ها رو به توبره کشیدم ته دلم عروسیه هورا.

.

.

.

/ 25 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلستانه

يعني دلم ميخواد بي خبر بريد و به من نگيد اونوقت ببينيد چيكارتون ميكنم . [عینک][اضطراب]

رها-ستایش

منم اگر بفهمم تنها رفتید می زنم له و لورده اتان می کنم از الان بگم پس فردا دلخوری پیش نیاد[نیشخند] ببین از امتحان فارغ شدی بگو بر و بچ و جمع کنیم بریم پیاده روی راستی ان راننده بی ادب رو ادب کردی ... همون مردک 5 شنبه رو می گم[سبز]

انا

سلام ادرسم یادم رفت اینم ادرس

انا

اجازه لینک کردن هست؟

انا

سلام من همون هاله ام که بهت سر میزدم اسم اصلیم اناست تعجب نکن عزیزم عروسی رفتی[سوال] چه طور بود[سوال] خوب بود[سوال] من یه وبلاگ باز کردم وقت کردی بیا یه سری بزن بای[خداحافظ]

ایرن

شوما نمی خوای آپ کنی آبجی؟؟؟؟[عصبانی]

بابک

کاش همسر منهم مثل تو فکر میکرد.خیلی خوب به زندگی نگاه میکنی. موفق باشی

ممول

خانم ما نگران شومائیم کجایی چرا نمی آپی ؟

رها-ستایش

خیلی کم کارشدی خانم خانمهااااااااا حواست هست از کیه تو دنیای مجازی که نیستی تو دنیای واقعی ههم که نیستی [ابرو]