بی آبرو های لعنتی

بی آبروهای لعنتی همان فیلم *Inglourious Basterds خودمان است. این عبارت ترجمه ی مجله همشهری جوان از عنوان فیلم است ( چه بروز شدم.... دو هفته در مام وطن بودم ها .....عینک). البته این اسم خیلی بهتر از اینه که ترجمه اش نکنیم و بنویسیم " انغلوریوس باستیرد"....نه؟

حیف نیست به یک مشت عزیز دل برادر ( من جمله برادر "براد" و برادر " الی" ) بگن بی آبروی لعنتی ؟!؟!؟

از آنجاییکه دوشنبه ها بلیط سینما نیم بهاست و ما هم که صرفه جو .... دیروز مشرف شدیم به سینمای محل و این فیلم را دیدیم چه دیدنی.

یکی از همین دوشنبه ها وقتی رسیدیم به باجه ی بلیط فروشی با صف طویلی مواجه شدیم و نوبتمان که شد بلیط تمام شده بود. به همین دلیل دیروز طی یک عملیات متمدنانه بلیط را از طریق اینترنت خریداری کردیم و بهترین صندلی را هم انتخاب کردیم. با افتخار رفتیم و بلیط رو از باجه تحویل گرفتیم. فکر می کنید چند نفر داخل سالن بودند؟ شش نفر غیر از ما آخ. یک پسربچه ی کویتی. دو خانوم گمبلی کویتی که مدام نور گوشی بلک بری شون تو چشم من بود. سه مرد آمریکایی با یک بغل خوراکی.

فیلم ساعت پنج و نیم شروع شد و هشت تمام شد. ما فقط از خشکی زانوهایمان فهمیدیم فیلم طولانی تر از نود دقیقه بوده. 

به همه دیدین این فیلم رو توصیه می کنم. صدا برداری و تصویر برداری بی نظیر به همراه یک دوجین موسیقی گوش نواز و تاثیر گذار و بازی های محشر تک تک بازیگر ها.

 

 پ. ن. آقا ... ما بدفرم شیفته ی این "الی" شدیم ها .... حیف که اسمش یه جوریه ولی قیافه اش ( به چشم برادری خوشمزه) ....... بعد از فیلم فقط به نقد بازی این عزیز پرداختیم و همسر در حالیکه روبرویش را نگاه می کرد فقط سرش را تکان می داد. این یعنی که من هیزم آیا شیطان؟؟؟؟ ( آی ی ی ی مهروش جونم درست نوشتم؟)

/ 5 نظر / 10 بازدید
شهرزاد

باور میکنی هیچی نفهمیدم از نوشته ات به جز اونجایی که تو سینما رو تشریح کردی؟ حالا تو هی بیا واسه ما کمپلیمان بنویس و تعریف کن. حالا خداییش من داغونم فکرم کار نمیکنه نمی فهمم یا تو حول شدی و قاطی پاتی نوشتی؟؟؟؟[سوال]

رویا

قابلتو ندارن [نیشخند] (بیسکویتارو میگم [زبان]) منم فیلم قشنگ میخوام [ناراحت]

کتایون

من اهل فیلم دیدن نیستم.راستش حوصله ام سر میره[خجالت]

شهرزاد

پس همون به خاطر داغون بودن من دچار عدم تمرکز شدم[سبز]

ممول

خوب قربونت برم نگران نباش اشکال از شما نیست مطلقا اشکال از خوش تیپی این برادر عزییییییییییییییییییییز دل محترمه ![نیشخند]