....

.

بیست و دو سه سالی بیشتر نداشت. چند ماهی بود که به این کارگاه آمده بود ولی تازه کار نبود. عشق بادی بیلدینگ بود و بدنش رو با ورزش و هورمون ساخته بود. موقع کار کردن بلوزش رو در می آورد و از عضلات خودش لذت می برد. کارش که زیاد می شد با سرعت و بی دقت کار می کرد و کلی حرکات نمایشی انجام می داد .

پسر شاد و شوخی بود . بعد از چند ماه که پول هاش رو جمع کرده بود یک وانت پیکان سفید خرید و بهترین سیستم صوتی رو روی ماشینش بست. داده بود ماشین رو اسپرت کرده بودن و به اصطلاح خوابونده بودش. بعد از ظهر ها توی کوچه پس کوچه های محل می چرخید و صدای موزیکش به عرش می رسید.

یکی از شلوار جین های کهنه و پاره پاره اش رو با میخ های ریز روی دیوار کارگاه طوری چسبونده بود که انگار یک نفر روی دیوار دراز کشیده. من این اثر هنریش که خیلی خیلی جالب بود رو دو هفته پیش دیدم و خیلی خوشم اومد. کم کم خجالتش نسبت به من داشت می ریخت که......

پنجشنبه ی گذشته رفت سبزوار برای شرکت در عروسی. آخر شب با دوستش سوار موتور شده بود. تصادف می کنن. راننده سالم می مونه و اون در جا می میره.

روی در کارگاه عکس رنگیش در حالی که یکی از اون ژست هاش رو گرفته که عضلات بازوش رو به رخ بکشه چسبونده شده و توی کارگاه خبری از اون شلوار جین روی دیوار نیست.

.

.

/ 10 نظر / 28 بازدید
mahdi

سلام دوست من وبلاگ زیبایی داری من ازوبلاگت خوشم اومدی راستی سربه ما بزن و بانظرخود تغییراتی دراین وبلاگ ایجاد کنید ما دراین وبلا تمایل تبادل لینک با شما ودیگر دوستان هستم . موفق باشی. خدانگهدار.

بهمندخت

ای وای خدا بیامرزتش تقریبا همه ی جوونایی که این سالها جوون مرگ شدن به خاطر موتور. اه این موتور از جاده ها و خیابونا جمع شه کاش [ناراحت]

گلپر

ای بابا ...........................................

خيلي ناراحت شدم. اميدوارم آنقدر تو كشورمون جوونا تفريحات سالم داشته باشن كه اين جور مسائل ناگوار كمتر پيش نياد.خدا به خانواده اش مخصوصا مادرش صبر بده.

خيلي ناراحت شدم. اميدوارم آنقدر تو كشورمون جوونا تفريحات سالم داشته باشن كه اين جور مسائل ناگوار كمتر پيش بياد.خدا به خانواده اش مخصوصا مادرش صبر بده.

به همین سادگی

زندگی همینه دیگه یه وقت هستی یه وقت هم نیستی . بازی زمونه هست ونمیشه کاریش هم کرد. خدا بیامرزدش.

پلاك 110

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا[قلب][گل][قلب]الله[قلب][گل][قلب]اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

جشنواره بزرگ كتابخواني مجازي

دوست بزرگوار و عزيز رسما"از شما دعوت می شود تا در "جشنواره بزرگ کتابخوانی مجازی"شرکت فرمائید. مایه مسرت ما خواهد بود اگر به عنوان همکار افتخاری در اجرای اين جشنواره همکار ما باشید