َAIR BAG

توی داروخانه توجهم به استند جدیدی جلب شد که تبلیغ یک قرص لاغری صد در صد گیاهی رو کرده بود.

علی رو صدا کردم که ببینه که در کمال تعجب دیدم قصد داره یک بسته از قرص ها رو بخره ( ایشون قبلن با من اتمام حجت کرده بودن که اگر از این محصولات استفاده کنم طلاقم می دن تعجب). قیمت چهل عدد قرص هم حدود بیست و سه هزار تومان بود.

از دکتر داروخانه که پرسیدیم آیاعوارضی داره یا نه که جواب داد این قرص فقط باعث می شه احساس سیری بکنین و نتوونین غذا بخورین.

قرص باید با یک لیتر آب خورده بشه تا حجم معده رو پر کنه. وقتی علی قرص رو خورد من گفتم الان توی دلت باد می شه و می شی مثل ایر بگ ماشین های تصادفی......

واقعن هم چنین اتفاقی افتاد و همسر به مدت بیست و چهار ساعت سیر بود. روز دوم منم تصمیم گرفتم امتحان کنم. غذا کم آوردم چون فکر می کردم که اشتها نخواهم داشت. بعد از صبحانه قرص رو به همراه یک و نیم لیتر آب خوردم و خوشحالانه !!! منتظر شدم تا ایر بگ توی دل من هم باز بشه ...... ابرو. اگر شما احساس سیری کردی منم احساس کردم. قرصه حتی اندازه ی آدامس خروس هم باد نشد.

امروز دو تا قرص خوردم و باز هم غذا برای ناهار کم آوردم پیش خودم فکر کردم امروز دیگه عمل می کنه. ولی الان که در حال نگارش این سطور می باشم سرم از گشنگی به دوران افتاده در حالی که  همسر سیر و پر نشسته.

.

من موندم این معده ی من چرا در برابر این قرصه مثل مثلث برمودا عمل کرده و نیست و نابودش کرده لاکردار متفکر.

.

برم ... برم یک بیسکویتی چیزی بذارم دهنم که دارم می میرم از گشنگی.

.

.

.

/ 28 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیم

مواظب خودت باش .. انگار برا تو عکس عمل میکنه

حسین محمودزاده

سلام بهترین راه برای نخوردن زندگی کردن در میان خوراکی هاست . روی میز پره از خوراکی و من حالم بد میشه وقتی بهشون دست میزنم . 73 کیلوئی

لیلیان

بازی نمیایی؟ دعوتت کردم[خجالت]

گلپونه

اخه دختر تو که چاق نیستی این کارا رو با خودت میکنی

گلپونه

من اهل هندونه گذاشتن نيستم. واقعي

خود خودم

من میگم معده سالم ، معده گشنه ست[نیشخند]

ایرن

سلام دوستم. نکن با خودت این کارها رو! به جاش کتاب بدون اضافه وزن رو برات می خرم تا هم بخوری و هم چاق نشی. خوبه؟؟؟؟این کتاب معجزه می کنه!

قلاچ

بالاخره كاركرد؟ قرص رو ميگم بيجنبه! من چكار دارم به مزاجت؟![نیشخند]

کتایون

کتایون جان کجایی؟نکنه واقعن باد شده باشی؟[ابرو]