هستم

هستم ولی حس انجام هیچ کاری را ندارم.

همه چیز ( سیاسی - مذهبی - اجتماعی - اقتصادی ) دست به دست هم داده تا در بی تفاوتی کامل به سر ببرم. حتی حوصله ی گریه کردن هم ندارم.

وبلاگ تک تکتون رو می خونم و لذت می برم. همراهتون شاد می شم و غمگین. ولی فکرم متمرکز نمی شه که حتی یک خط کامنت بنویسم.( اگر کامنت بی معنی از من گرفتین به بزرگی خودتون ببخشین )

حالِ الانم رو هیچ وقت نداشتم و آمادگی کامل دارم که یک پشت پای جانانه به همه چیز بزنم و بشینم یک گوشه و رها بشم از تمام دغدغها هایی که تا الان داشتم و فکر کنم و فکر کنم و یک روش جدید برای زیستن ام پیدا کنم.

یادمه مهروش برنامه ها داشت برای سی و پنج سالگی اش و با گذشت سه چهار ماه از تولدش به واقع دچار تحولی درونی شد. من هیچ وقت چنین برنامه و حساسیتی نداشتم ولی در کمال تعجب روز بعد از تولدم احساس کردم آدم دیگری شده ام. در این دو هفته تعدادی از تابوهای ذهنی ام شکسته شدند که از این بابت خیلی خوشحالم و در ارتباطم با اطرافیانم به راهکار های جدید رسیدم و ده ها تغییر و تحول دیگر که متاسفانه هنوز نتونستم این همه را هدایت کنم و به سر و سامان برسانم ... انگار هنوز ادامه دارند. اینه که در حال حاضر کمی تو خودم هستم و می گردم و می گردم.

امیدوارم بتونم در این غور و تفحص ها بتونم آدم جدید ِ آرامی از خودم بسازم که خیلی بهش نیار دارم.

ناگفته نماند که بودن همسرم در کنارم و راهنمایی های همیشگی اش تاثیر بسیار مثبتی در ایجاد این تحولات داشته.

.

.

.

/ 21 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ممول

حس و حال این روزهای من هم دست کمی از تو نداره عزیزم یعنی در واقع خیلی ها این جوری هستند این روزها . امیدورم تو زودتر بتونی خودتو بسازی [ماچ]

گلپونه

چی شد چی شد؟ با گلپر چی میگین؟ نکنه به فکر بچه و سرخر و این حرفایی؟

انار

سلام[لبخند] چه جالب ..پس شما هم این روزها در بی حوصلگی به سر میبرید...میگن یه جورایی مربوط میشه به فصل[سوال]افسردگی زمستانی ...کاهش هورمونهای ملاتونین[ناراحت] من هم بی حوصله ام. تغییر و تحول همیشه خوبه [چشمک]حتما روزهای بهتری در پیش هست موفق باشید.[گل]

گلپر

منظور من که اصلا و ابدا بچه نبود..... منظور من تصمیمات الکی شبیه "ترک کار" یا "ترک رویه نرمال" زندگی بود....مثلا یه دفعه خام گیاهخوار بشی راه بیوفتی بری تو یه ده کوره زندگی کنی!

گلپونه

خدا رو شکر میبینم گلپر هم داره عاقل میشه آخه خودش گاهی به بچه دوم فکر میکنه[نیشخند]

ح د / ادب و موسيقي

عزيزان چونكه آيد عمــر من سر به داغ دل گــــذارم بر لحــد سر همه سـاله شقـــايق داغ بر دل ز روي تربــــت مفتــــون زنـد سر همایون خرم زادهٔ ۹ تير ۱۳۰۹ در بوشهر ، نوازندهٔ نامدار ويولن، موسیقی‌دان و... از آنجا که مادرش از شیفتگان موسیقی اصیل ایرانی بود ... وی در سن ۱۰-۱۱ سالگی به مکتب استاد صبا راه یافت و به علت ... وی همچنین تحصیلات دانشگاهی خود را تا اخذ ... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ به اميد رهايي از سرگرداني براي همه مان مهندس همايون خرم جديدترين پست ادب و موسيقي منتظر قدوم سبز و نظرات ارزشمندتان هستيم ×××××××××××××××××××××× *من به حال دل گريه مي كنم او به حال من خنده مي زند [گل]

رها-ستایش

خوب امیدوارم این پوست انداختن ها باعث رشد و تعالیت بشه و بزودی یک کتایون بانوی خوب و سرحال و همه چی تمام برگرده [قلب]

قلاچ

خدا ر شكر بالاخره از توي غارت اومدي بيرون!

لیلیان

ما هم هستیم و اومدیم سلامی بگیم و بریم[پلک]