همین جوری

  • - سه روز نبودم. الان هم که اومدم بدنم کوفته است. یکی ندونه فکر می کنه ما رفته بودیم سر زمین کار کنیم به جای تفریحات سالم آخر هفته.
  • - جای همه خالی ... به هر دومون خیلی خوش گذشت و مهم تر اینکه دوستی قدیمی رو پس از ده سال دیدم و تمام سه روز رو با اون گذروندیم و الان هم کلی دلم براش تنگ شده.
  • - پیرو اخذ درصد بالای پیشرفت در پروژه پیش ذکر شده مدیر پروژه و مدیر امور مالی تشریف بردن تعطیلات. مدیر عامل هم از روز ارائه Presentation تب کرده ( که امروز می شه پنج روز ). تصمیم داره برای مداوا برگرده ولایتش در هند. نتیجه می گیریم که در حال حاضر وضعیت شرکت واقعا کویت اعلام می شه.
  • - از آنجایی که من وقتی از مادر زاده شدم قلم در دست داشتم الان دارم می میرم که مطالبی که مربوط به این مدت زندگی در کویت و مشاهداتمون هست رو مرتب کنم و براتون بنویسم. فکر کنم بتونم بخشی از ماجرا رو فردا بیارم اینجا.

 

پ.ن. راستی یادم رفت بگم که اینجا تقویم خیلی معنای خاصی نداره. دوشنبه پیش روز مبعث بود که جزو تعطیلات رسمی در ایران محسوب می شه. در تقویم کویت هم با عنوان معراج و تعطیل رسمی ذکر شده. آماااااا کویتی ها فقط تعطیلی براشون مهمه نه مناسبت پس هر گونه تعطیلی وسط هفته رو به پنجشنبه منتقل می کنن که سه روز پشت هم حالش رو ببرن. ما هم چهارشنبه رو مرخصی گرفتیم و رفتیم هالیدی.عینک

/ 1 نظر / 7 بازدید
ممول

بابا اینا به ترکا گفتن زرشک ! زودی بیا بنویس برامون انجا دیگه چه خبرایی هست [ماچ]