همین جوری

- دارم تمرین سکوت می کنم. از عکس العمل های تند می پرهیزم و سعی می کنم قبل از اینکه جواب کوبنده بدم کمی آرامشم رو حفظ کنم. خیلی خیلی خیلی برام سخته ولی دو هفته ای می شه که سفت و سخت پایش ایستادم ( حداقل از نظر خودم ).

- در حال حاضر کارمون سبک تره و من مدت بیشتری رو در خونه هستم. در نتیجه خونه مرتب تر از زمانی ست که کارتمام وقت داشتم  و این کلی خوشاینده. ساعات بیکاری بیشتری دارم و حوصله ام سر می ره. کسی راهی برای پر کردن وقت اینجانب سراغ داره؟

- دیروز بعد از یک ماه به وصال بستنی عزیزم نسکاله رسیدم. نمی دونین چه لذتی داشت ( قابل توجه ممول خانوم ).

- در راستای خرید خط تلفن جدید جناب مخابرات لطف نموده و امکان ای.دی.اس.ال رو از روی خطوط جدید برداشته و ما هم چنان هندل می زنیم و آپ می کنیم و به دوستان سر می زنیم.

- نمی دونم چرا دیدار من و گلپونه جونم انقدر غیر ممکن شده !!!

- دلم یه پست رمز دار می خواد ولی بنا به دلایلی نمی تونم بزارم ...........

- هنوز رژیم سخت دارم هاااااااا و اونایی که می گفتن "چه تپل شدی" الان دارن دستورات مختلفه ارائه می دن و من در راستای بند اول همین پست با لبخند تشکر می کنم و کار خودم رو می کنم ( دو کیلو کمیدیم ).

- هان هان ....... مهم تر از همه ضمن تشکر از گلستانه عزیز که استارت این کار رو برام زد ولی متاسفنه نتونستم همراهش باشم دو عدد مانتو ی جدید ابتیاع نمودیم و کلی ددر های تنهایی رفتیم جهت بازیابی استقلال از دست رفته.

- کتاب دل کور نوشته ی اسماعیل فصیح رو خوندم به نظرم فصل آخر رو خیلی سرهم بندی کرده بود. نه به شرح و تفصیل اوایل کتاب نه به سرعت سرسام آور انتهای قصه و سر و سامون دادن هر شخصیت در چند جمله. دوست داشتم برادر بزرگه خیلی عذاب بکشه.

.

پ.ن. دلم اسمایلی می خواد ولی این سرعت خارق العاده اجازه ی استفاده نمی ده.

.

.

.

/ 9 نظر / 18 بازدید
گلپونه

نازنین برای استفاده از پر سرعت و اسمایلی همچنین ملاقات با گلپونه [عینک] پاشو یه ر بیا اداره ما تا با یه تیر سه تا نشون زده باشی. [ابرو]

خود خودم

چه پست شسته و رفته خوبی بود حال کردم[قلب]

حکایه

پس بترسيم از سكوت شما[خنده]

ممول

وای دلم افتاد سر ظهری [زبان] پنج شنبه می بینمت عزیزم ؟

کتایون

پس خدا را شکر که همه چی روبراهه[ماچ]

گلپونه

سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست؟

نازي

منم دلم پست رمزدار مي‌خواد ميشه بنويسي؟ راستي از ديدنت خيلي خوشحال شدم و در ضمن خصوصي دراي گلم[ماچ]

رها-ستایش

منم می دونم وقتی می گی روزه سکوت گرفتی یعنی چیییییییییییییی[عینک] از دیدنت خوشحال شدم دوست مهربون

لیلیان

ولشون کن بقیه رو به کسی چه ربطی داره که تپل شدی یا نه؟؟؟ هر کی این اظهار نظر و درباره من بکنه محترمانه بهش می فهمونم که بهش ربطی نداره و از سفره اونا نون نمیخورم[عصبانی]