بازگشت

.

سال ها بود که رسالتی برای خودم تعریف کرده بودم و به شدت بهش پایبند بودم. این رسالت عبارت بود از دیدین هر فیلم جدیدی از حات.می. کیا و کی.میا.یی در سینما......

حات.می. کیا که عزیز دلمه و حتی وقتی حرف می زنه من لذت می برم. پس اگر به دیدن فیلم هاش نرم در ذهنم خیانتی حادث شده.

اما کی.میا.یی ..... فیلم هاش رو خیلی نمی پسندم ولی تا حالا نتونستم خودم رو راضی کنم که فیلمی از کارنامه اش رو نبینم. غیر از دو تای آخری که مصادف با بارداری و بچه داریم بوده. "جرم" رو در خانه دیدیم و الان هم انتظار "متروپل" رو می کشم.

با این که درک درستی از دوران جنگ ندارم ولی ارادت خاصی به تمام رزمندگان و بازماندگان شهدا دارم ( می دونم که برای بعضی ها مسخره به نظر میاد).

منظورم از نداشتن درک درست از جنگ اینه که من تنها چیزی که یادم میاد تعطیلی های مدارس و دور هم جمع بودن فامیل و صداهای بمب و موشکه..... خوشبختانه هبچ آسیبی به خانواده و اطرافیانم نرسید ، سنم کمتر از اونی بود که دلهره ای داشته باشم ، همه اش برام بازی بود. ولی وقتی به سنی رسیدم که فهمیدم جنگ با هموطنانم چه کرده احترام بسیاری برای آسیب دیدگان و رزمندگان و شهدا قایل شدم.

اینه که فیلم های به اصطلاح دفاع مقدس رو دست دارم و دنبال می کنم، به خصوص از نوع حا.تمی.کیای اش.

وقتی " دعوت" رو دیدیم با خودم گفتم که دوران فیلم جنگی ساختن حا.تمی.کیا هم تموم شد. هر چند که دعوت رو هم دوست داشتم.

"گزارش یک جشن" که اکران نشد. جالب بود که در "زندگی خصوص آقا و خانم میم" بازی داشت  و لذت دیدن فیلم رو برای من دوچندان کرد.

حالا با " چ " برگشته و دل من یکی رو شاد کرده. وقتی فیلم رو دیدم بسیار پشیمان و ناراحت شدم که چرا این فیلم رو در سینما ندیدم. انقدر دیر شده بود که امکان دیدن فیلم رو در جشنواره سینمای مقاومت رو هم از دست داده بودم.

انگار که این سالها انرژی اش رو جمع کرده بود و بوووووووووم ..... یه فیلم به غایت تاثیر گذار و قوی.

آقای حا.تمی.کیای عزیز..... متشکرم که دوباره با انرژی چندین برابر برگشتی . باعث شدی من رسالتم رو به یاد بیارم. به خصوص در این روزها که سعی دارم به کتایون قبل باز گردم.

.

.

 

/ 3 نظر / 76 بازدید
خريد شارژ

پايدار باشيد. کارت شارژ خواستين در خدمتيم www.Mosaken.com [گل]

خريد شارژ

خريد آسان شارژ ايرانسل،همراه اول،رايتل و تاليا خريد شارژ مستقيم ايرانسل شارژ وايمکس ايرانسل پرداخت قبض موبايل پرداخت کليه قبوض همه و همه در يو شارژ www.usharj.com

مسافر

كتايون سابق رو خيلي بيشتر دوست دارم.ببخشيد از اعتراف ركم. و اما كتي من هر وقت نيت كردم برم che رو ببينم همه منصرفم كردند. جرا واقعا? و متاسفانه نديدن. منم مثل شما براي تمام ان عزيزاني كه بودند تا من امروز باشم و امروز خيلي هاشون نيستند، احترام خاصي قايلم.