چٍمٍه؟

.

.

- طرف سالاد بار باز کرده خیلی شیک و منحصر بفرد اسمش رو گذاشته " هیچی " . چٍشٍه؟

- هفته ای پنج تا فیلم می خرم تا حالا دوتاش رو به زور دیدیم. چٍمٍه؟ 

- از روز تولدم ( یک هفته می گذره ) خموده و بی حوصله ام. چٍمٍه؟ 

- از جینگولک بازی هایی که روی لاک دست در میارن بیزرام. با کلی ذوق یک برگ پنجاه تایی برچسب ناخن خریدم و چسبوندم رو ناخنام. چٍمٍه؟ 

- یکی دیگه می ره اروپا و یک ماه خونه ی برادرش می مونه. وقتی برادره میاد ایران برای زن برادرش تولد می گیره و همه ی فامیل رو دعوت می کنه و همه رو به زحمت کادو خریدن می اندازه تا تلافی لنگر انداختنش رو کرده باشه. چٍشٍه.... ما چٍمونه که می ریم ؟

- تو خونه که نشستم سردمه. وقتی می رم بیرون روی همون لباس تو خونه ام نازک ترین پالتو مو می پوشم و می خوام خودم رو محک بزنم که چقدر در برابر سرما مقاومم. اونوقت الان گلوم دردناکه. چٍمٍه؟ 

- برنامه ی تئاتر های همه ی سالن ها رو چک می کنم. برنامه ی هفت اقلیم رادیو و بحث ها و نقد های تئاتری شون رو گوش می دم ولی حداقل شش ساله که تئاتر جدی ندیدم. چٍمٍه؟ 

- دلم برای تارم لک زده. وقتی تو اتاق قدیمم می بینمش رو بر می گردونم ازش. چٍمٍه؟ 

- بعضی از وبلاگ ها  شده جای پز دادن بابت سفر ها و هدیه های غیر منتظره و زندگی گل و بلبلی . اونا که خوبن ما چٍمونه که می خونیمشون مدام؟

- فیلمی رو که دوست دارم گذاشتم که ببینم. از اولش تا الان نشستم پست جدید می نویسم. چٍمٍه؟ 

- چهل دقیقه منتظر شدم تا صفحه ی " ارسال یاداشت جدید " در پرشین بلاگ باز بشه. تازه اینترنت پر سرعت بی سیم دارم. چِشِه ؟ چٍمٍه؟ 

- گیر دادم به خاطراتم و گذشته ها و هی می شینم زاری می کنم. چٍمٍه؟ 

- هر  کی می گه " آخ " شماره ی صد تا مشاور رو بهش می دم. اونوقت خودم می شینم درد دل و آه و ناله می کنم با خاله خانباجی های  دور و برم. چٍمٍه؟ 

.

.

بهتره بس کنم. دارم به این نتیجه می رسم که دیوونه شدم .............

.

.

 

/ 6 نظر / 12 بازدید
گلدونه

خيلي شرمنده من هم ميخواستم بگم يحتمل ديوونه شدي ديدم خودت نوشتي [عینک]

رها-ستایش

اول این که تولدت با تاخیر مبارک دوم این که چیزی نیست مادر کمی غیبت خونت اومده پایین بیا یک قرار النگو تکون بذاریم حالت خوب خوب میشه میگی نه امتحان کن سوم این که اقا شاگرد قبول نمی کنی برای تار... این طوری مجبور میشی بزنی [نیشخند] فکر نکن بخاطر خودم گفتم ها نه بیشتر به فکر توام خواهر بجان بچه هام[شیطان]

رها-ستایش

دیوونه که شاخ و دم نداره [نیشخند][زبان]

دانشمنگ

سلام اینقدر عشق کتابم که هر هفته میخرم فقط یکیش و خوندم .این کتابا چشونه خونده نمیشن ها؟؟؟ نگران نباش افسردگی فصلیه بر طرف میشه.هیچیت نیست

سهیل

تولدتون مبارک 5 ،6 روز تاخیر که چیزی نیست هست ؟ هر چند با تاخیر اما تبریک دست خالی مرا با سخاوت بی حدت بپذیر [گل][گل]