یه وقتایی

 

- یه وقتایی هست که  احتیاج به پشتیبانی و حمایت آدمایی دای که فکر می کنی خیلی خیلی خیلی زیاد تو رو می شناسن و با روحیه ات آشنا هستن ، ولی هییییییچ جوابی دریافت نمی کنی.

- یه وقتایی هست که احتیاج داری خودت رو برای کسانی که ممکنه سر سوزنی نازت رو بکشن ناز کنی ، ولی اونا اصلن نمی بیننت.

- یه وقتایی هست که دلت می خواد کل جریان زندگیت رو متوقف کنی و چند ساعتی با خود خودت خلوت کنی ، ولی درست در همون لحظه تمام دنیا باهات کار دارن.

- یه وقتایی هست که دلت می خواد با یکی که دوسش داری بری ول بچرخی تو خیابونا ، ولی اون یکی حاضر نیست یه کم فداکاری کنه برات.

- یه وقتایی هست که دلت می خواد ساکت و صامت بشینی تو خونه و هیچ کاری نکنی و یکی از در بیاد تو و برات یه غذای خوشمزه بیاره ، ولی خب تا وقتی تو لب نترکونی که کسی از این قصدت خبردار نمی شه.

- یه وقتایی هست که بعد از کلی کار منتظری که فقط و فقط یه " دستت درد نکنه " بشنوی ، ولی ........

- کلن الان پرم از این یه وقتایی ...............................

.

 

/ 7 نظر / 23 بازدید
گلدونه

كتي خوشگل من ، هر وقت خواستي بگو مث جني (غول چراغ جادو[نیشخند]) در خدمتم[بغل][ماچ]

شیوا دالان بهشت

یه وقتایی هست که دلت می خواد ساکت و صامت بشینی تو خونه و هیچ کاری نکنی و یکی از در بیاد تو و برات یه غذای خوشمزه بیاره ، ولی خب تا وقتی تو لب نترکونی که کسی از این قصدت خبردار نمی شه اینو خیلی باهاش موافقم . تاحالا برای منم اتفاق نیفتاده

گلپر

دوستم انقدر تو مهربونی و برای همه قبول زحمت میکنی انگار همه عادت کردند که ازت سرویس بگیرن و هیچ سرویسی ندن . من می فهمم چی میگی چون خوب شناختمت هیچ کس رو نقد نمی کنی و همه رو همون جوری که هستند با آغوش باز میپذیری ولی بیشتر آدمها مثل تو نیستند و دوست دارند که تو شکل اونها بشی نه اونها شکل تو ... راستی من هم دیروز تو اون هوای خوب انقدر دلم میخواست با یکی برم تجریش گردی یا حتی یک پیاده روی ساده .... کاش نزدیک هم بودیم .

مسافر

یک وقتهایی یک دوستای بی معرفتی هم مثل ما هست که هیچ حال دوستشون رو نمی پرسه. هی وای من[اوه] اما منو ببخش که این روزها کمی پریشونم. چراش رو سر فرصت بعدها میگم.

خاتون

من كلي دلم برات تنگ شده جات هم خيلي خونه ما خالي بود در مورد اين يك وقت هايي كه گفتي هم من درخدمتم اصلا پاشو يك روز بيا خونه ما ببينمت يا اگر اومدن برات سخته همون نزديك خونتون يك رستوران خوب پيشنهاد بده قرار بگذاريم

گلستانه

ای جووونم . ایکاش من ایران بودم . با هم گل میگفتیم و گل میشنفتیم. خب میومدی تو چت به کم با هم حرف میزدیم. الهی من قربون خودت و تو دلیت بشم . ماچ ماچ ماچ