جون شما اگر بگم چند ساله شدم

بالاخره منم متولد شدم. فقط نمی دونم چرا همیشه بیست و شش دسامبر همون ششم دی ماه خودمون بود ولی امسال نهسوال.

من همیشه از اینکه برای خودم تولد بگیرم بیزار بودم. امسال هم موقعیتی دست داد و من به آرزوم رسیدم و هیچ مهمونی برپا نکردم.

دیروز تا یازده خوابیدم و وقتی بیدار شدم دیدم شوهر جان برام کیک تولد پخته. البته کیک پیتزا ...... نمی دونین چقدر خوشمزه بود. هم صبحانه بود هم ناهار.

بعد هم رفتیم سراغ خرید چکمه ای که من مدت هاست دنبالش می گردم و مدام عکسش رو عاشقانه نگاه می کردم. خلاصه نصف این کشور پهناور !!! رو زیر پا گذاشتیم و به نتیجه نرسیدیم. چکمه رو پیدا کردیم ولی به دلیل لاغری بیش از حد من زیپ چکمه ها به راحتی بسته نمی شدند. منم منصرف شدم و این رو خریدم.

به دلیل افسردگی ناشی از نخریدن چکمه ی محبوبم رفتم این و این و این رو هم خریدم. ولی باز هم افسردگیم خوب نشد تا اینکه یک کیف مشکی بافتنی خریدم. وقتی می بینیش خیلی احساس زمستون بهت دست می ده.

کی بود گفت رودل نکنی؟ هان .. هان... هان ؟ خب من که اینجا کسی رو ندارم مجبورم به جای همه ی شما برای خودم کادو بخرم تا بیام و شما حضوری جبران کنیناز خود راضی .

هان ... داشت یادم می رفت... برای شام تولد هم رفتیم "شاطر عباس" ... بله اینجا هم شاطر عباس داریم ولی از نوع افتضاحش سبز.

.

پ.ن.1: اگر لینک ها باز نشدند خبر بدین تا شاید فرجی شد و من هم چهار تا عکس آپلود کنم اینجا ( نمی دونم چرا در برابر آپلود کردن عکس مقاوت دارم )

پ.ن.2: تولد بی مهمونی خیلی خوب بود ولی این که منتظر نباشی تا کسی بهت کادو بده خیلی بده گریه.

پ.ن.3: دیدین آخر هم نگفتم سی و چهار ساله شدم زبان.

.

.

 

 

/ 19 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خانومی آبی

سلام،از وبلاگ خود خودم رسیدم اینجا و چه خوش موقع همزمان با تولدتون رسیدم اینجا خانومی[گل]،ارشیوتو خوندم و در خارج از کشور بودن و بعضی خاطراتی که تعریف کردی با هم مشترک بودیم،از این به بعد منم میشم یک دوست تازه،[قلب]از اشنأیت خوشبختم خانومی،راستی‌ خریدهاتم مبارک،به خوشی بپشیشون دخمل[ماچ]

لعبت

کتی کتی کتی بازم تولدت مبارک عزیزم[گل][قلب][ماچ][بغل] ببین من عاشق چکمه محبوبت شدم ...اینجا چرم تهران برای خانومایی که زیپ چکمه اشون سخت بسته میشه یه طرح زده...دقیقا همین که عکسشو گذاشتی...فقط رنگش شتریه[چشمک]

لعبت

lol ....chera ke na[چشمک]

گلپونه

اينجا نزديك به ده دوازده عكس بود كدومشو خريدي؟ مبارك باشه

ممول

مبارکا باشه عزیزم [ماچ][قلب]

ممول

در ضمن ما هم به خیل مشتاقان اون چکمه اولیه پیوستیم [نیشخند]

گلپونه

من طالقون نرفتم فكر ميكردم اثاث كشي داشته باشيم اما اونم نداشتيم!!!

لیلیان

[چشمک]تولدت خیلی مبارک باشه. ممن هم از مهمونی برای تولد خودم خوشم نمیاد. اما خوب این دلیل نمیشه که آدم کادو قبول نکنه. یه طوری باید به آدم کادو رو برسونن

بهمندخت

اوا!‌تولدت مبارک عسیسم. کاشکی که 100 ساله شی. نه 120 ساله شی، نه 120 سال کمه، همیشه زنده باشی (از افاضات عمو پورنگ!!) من با این تاخیر 3-4 روزه ، همیشه در صحنه بودن خودم رو ثابت نمودم :)