مختارنامه

دست شما درد نکنه آقای میر باقری......

حتمن می دونین که پخش سریال مختارنامه  از هفته ی گذشته شروع شده.

ما هم به واسطه ی نوشته هایی که در مجلات مختلف در باب عظمت این سریال و تعداد هنر پیشگانش  و ....... خوانده بودیم نشستیم به دیدنش.

هفته ی گذشته که سرباز ایرانی به قصد دزدیدن دستبند طلای یک زن عرب به او حمله کرده بود و این هفته هم سردار ایرانی به خواستگاری خواهر مختار رفت و زنک عرب در پاسخ به نظر خواهی برادرش درباره ی خواستگار فرمودند : " عجم را چه به وصلت با اعراب !!!!!!!! ".

ظاهرن فراموش شده که اعراب متمدن در حمله به ایران فرش نگارستان را تکه تکه کردند و همین اعراب فرهیخته کتابخانه ی اسکندریه را به آتش کشیدند. فراموش شده که عرب زن را زنده به گور می کرده چه برسد به اینکه از او نظرخواهی کند در باره ی خواستگارش. 

جناب میر باقری از این همه ایرانی ستیزی چه سودی می بری؟  هنر پیشگان محترم این سریال آیا هنگام خواندن فیلمنامه و این سال های بازی در این سریال چیزخورتان کرده بودند؟

.

معلوم نیست تا آخر سریال کار ایرانی ها به کجا کشیده می شود. 

.

.

 

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

سلام اتفاقا انتظار میره دوست دارم مایملک هر کدوم و بکشی بیرون ادم هر چی بیشتر در بیاره بیشتر حرص میخوره البته قبلا میگفتن جونا تن به هر بازی میدن اما من جدیدا یه چند تایی فیلم دیدم چند بازیگر پیشکسوت اه اه اه اصلا در شخصیتش نبود این جور بازی[سبز]

گلپر

کتی جون چقدر ما تو این شهر شلوغ وقت داریم که وقت کم مثل طلامون رو بگذاریم برای دیدن این سریالها . در مورد دعوت هم خیلی خیلی ممنون . خدمت می رسیم .

انا

بیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیااااااااااااااااااااااااا منتظررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم[گریه][گریه][ناراحت][ناراحت][ناراحت]

ممول

حتما می یام عزیزم . تو رو خدا خیلی اذیت نکنی خودتو ها [ماچ]

نازي

مي‌بينم كه تو هم عين من هي خودتو آزار مي‌دي. هي مي‌شيني اين سريال رو مي‌بيني و هي حرص مي‌خوري. من كه تمام مدت پخش اين سريال يه دور خدمت كل دست اندركارانش عرض ادب مي‌كنم. خوشحال مي‌شم ببينمت عزيزم. اگه مشكل خاصي نباشه در خدمتم.

باد صبا

سلام نوشته تون قشنگ بود و البته تلخ همون بهتر که مثل بقیه برنامه های سیمای ضد ملی ما این سریال رو نگاه نکردیم.

شیلا

این مختار نامه رو نگو که من هرچی از سلمانی که ایران رو تسلیم اعراب کرد و افشینی که بابک رو تسلیم خلیفه کرد بدم میومد این کیان کاسه داغ تر از آش هم بهش اضافه شده . البته عزیزم اصلا حرص خوردن نداره چون ایرانی ها همینطوری هستن وقتی حرف از ایران و ایرانی میشه تنها چیزی که دارن در موردش حرف بزنن کوروش و تخت جمشید بوده و هست از الانش حرفی واسه گفتن نداره. البته ذات ایرانی ها یه جورایی خائن به خودی هست قبول کن اون سلمان و افشین مال 1000 سال پیش هست الانی که توش هستیم با این همه توهینی که بهمون میشه و عربها واسمون کمتر از دور جون سگ ارزش قائلن برای شیعه عقل و شعور قائل نیستن و زناشون رو در حد کنیز برای خودشون حلال میدونن باز مردم ما با آغوش باز می پرن تو کشورشون و هرچی پول دارن می ریزن تو جیب وهابی ها که افندی ما رو ببر مکه خونه خدا. پس حرص نخور مشکل نه از عرب هست و نه از استکبار جهانی .مشکل از ذات ایرانی ما هست که واسه خودمون ارزش قائل نیستیم و همیشه آماده ایم تا سرمون رو برای تو سری خوردن از هر کس و ناکسی چه استکبار چه عرب چه سرخ و سفید پایین بیاریم. حرص نخور دختر

شیلا

راستی حتما خدمت میرسیم حالا یا با دخترک یا بی دخترک. منتظر 5 شنبه هستم

محسن

خوب من زیاد این سریالو ندیدم یعنی فقط قسمت اولو دیدم.... ولی با این اوصاف که گفتی دیگه نیگاه نمیکنم تنکس[گل]

فريبا

مگذار در این هیا هو آقا تنها و غریب و سر به زانو آقا ای کاش ضمانت دلم را بکنی تکرار قشنگ بچه آهو آقا سلام میلاد امام هشتم را به شما و خانواده گرامیتون تبریک میگم[گل]